At Listeleri Satın al

 

 

 

AT LİSTELERİMİZİ İNDİREBİLMENİZ VE OKUYA BİLMENİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ  ABONELİK PAKETLERİNDEN HERHANGİ BİRİNE KAYDOLARAK SATIN ALIN  VE  AŞAĞIDAKİ SIRALAMAYA GÖRE İŞLEMLERİNİZİ YAPINIZ.

 

  •  Aşağıda  tercih ettiğiniz Abonelik paketine kayıt olunuz ve aşağıdaki hesap numaralarından bir tanesine ödeme yapınız.(Mevcut aboneler veya daha öne At listesi satın alan Abonelerimiz sadece  ödeme yapsın ) Üç aylık Abonelik satın alan kullanıcılar geçmiş ayları içeren Genel listemize ücretsiz sahip olacaktır.
  • Ödeme yaptıktan sonra iletişim sayfamızdan  ödeme bildirimi yapınız.
  • Bildirim yaptıktan sonra gün içerisinde site yöneticisi  tarafından aboneliğiniz aktif hale getirilecektir.(Tüm e-postalara bir iş günü içinde yada daha erken yanıt veriyoruz )
  • Abonelik  kaydınız onaylandıktan sonra  sitemize üye girişi yapın ve üst bölümde bulunan AT LİSTELERİ İNDİR/OKU  menüsünden veya kullanıcı Hesabım sayfanızda bulunan   AT LİSTELERİ İNDİR/OKU linkini tıklayarak at listelerimizi bilgisayarınıza  indirerek sahip olarak  okuyabilirsiniz. 

 

                                                                                       

1 AY AT LİSTELERİ
1 LİSTE 50 TL
 

Yeni üyeler için. Satın almak için kaydolun.(Sadece ödeme yapılana aya ait at listesi )

2 AY AT LİSTELERİ
2 LİSTE 100 TL

Yeni Üyeler için. Satın almak için kaydolun(Sadece ödeme yapılan ay ile beraber bir sonraki yayınlanacak aya ait iki  aylık liste) 

3 AY AT LİSTELERİ
3 LİSTE 120 TL

Yeni üyeler için. Satın almak için kaydolun.(Ödeme yapılan ay ile birlikte sonraki yayınlanacak iki aya ait aylık liste ve Geçmiş aylara ait genel listeye sahip olacak )

 
                                                                                    

 

error: Content is protected !!