At listeleri Nedir .

AT LİSTELERİ NEDİR

 

 1. At listelerimiz bir tahmin şablonu ve tüyo değildir. At listelerinin amacı sizlere  süpriz ve bomba atları  hatırlatmaktır.

 2. At listelerimiz daha önceden bilgisayara  girdiğimiz verileri, sahadan aldığımız duyumları  kendi özel kriterlerimizi esas alarak öne çıkardığımız atlardır.

 3.Günlük yarış programında yer alan atları kendi verilerimizde değerlendirerek etkili  günlük at listelerimizi hazırlıyoruz.

 4.Puanlama yok, Şablon tahminler yok, büyük kuponlar yok, sözde yazar tahminleri ,kafa karıştıran tahminler yok ,kumanda senin elinde ,kendi kuponunu kendin yapıyorsun .

 5.At listelerimiz daha önceden Aylık olarak yayınlıyorduk yoğun istek üzerine artık  günlük yayınlanmakta  sadece doğu illerimiz ve yapancı  yarışların listeleri verilmemektedir.

 6.Listelerimizde BANKO ADAYI VE BOMBA  ADAYI olabilecek olan atların isimlerini de aynı listemizde yazılı bulacaksınız ve Banko atları ve bomba atları önceden öğrenerek çok kolay bulacaksınız .. Çünkü bu yoğunlukta herkes her şeyi unutabilir. Çok yeni ve tek olan sistemimiz sayesinde “unutma” en aza inmekte yeni form tutanlarında ilavesiyle kazanma şansı artmaktadır..NASIL KAZANACAKSINIZ

 

   ŞANSINI BAŞKASINA BIRAKMA