HAKKIMIZDA

At Yarışı Severlerin Vazgeçilmez Adresi

At yarışı severlerin aradığı her bilgiye ulaşabildiği atlisteleri.com sitesi yeniden yayına başladı.

2000 yılından 2008 yılına kadar at yarışı sektörünün nabzını tutan atlisteleri.com uzun bir aranın ardından yeniden yayına başladığını duyurdu.

At yarışı tutkunlarına her türlü bilgiyi sunan atlisteleri.com sitesi ile süper aylık at listelerine ulaşmak çok kolay! Puanlama, büyük kupon, şablon tahmin gibi dertlerden uzak, bilginin ve yönetim tamamen kendi elinizde olduğu site ile kendi kuponunu artık kendin yapabilirsin.

Ganyan tahminleri için gerekli olabilecek her türlü detaya ve bilgiye rahatlıklar atlisteleri.com sitesinde ulaşabileceğiniz gibi, favori yarış atlarınızın idman programını, yarış programını ve daha önce katıldığı yarışlarda elde ettiği sonuçları öğrenebilirsiniz.

Sürpriz sevenler için bomba – sürpriz at analizleri, işini garantiye almak isteyenler için ise banko at analizleri artık tamamen elinizin altında.

Karmaşık bültenleri, gereksiz bilgilerle dolu analizleri okumaktan tamamen kurtulacaksınız.

Tamamen özel yöntemlerle, işin ehli tarafından hazırlanan at listeleri her ay başında takipçilere sunuluyor. Atlisteleri.com bütün analizlerini takipçilerine büyük bir profesyonellik ile sunarken, firma olarak danışmanlık hizmeti de veriyor.

Bilgi ve analizlerin sürekli güncellendiği atlisteleri.com sitesinde yasa dışı kumar ya da yasa dışı bahse yönelik kesinlikle teşvik ve tavsiye verilmez.

Sadece sektörün sıkı takipçileri ve at yarışı severlere yönelik hizmetler sunan atlisteleri.com sitesi, alanında uzmanlaşmış kadrosu ile tamamen legal yöntemler önererek analiz ve tavsiyelerini takipçilerine sunmaktadır.