İlk listemizdeki Başarılı atlar.

İlk listemizde Başarılı atlar ,

ARALIK-2020 Ayı içerisinde listemize giren 01 OCAK 2021 ‘de yayınlanan at listemizdeki  atlardan bazıları listemiz daha yayınlanmadan yüksek ganyanlarla kazanmıştır. Sadece yüksek ganyanlı atlar sizinle paylaşılmıştır.

Bunlardan yüksek ganyanlı olanları görmek için aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz. Diğer atlarda kazanmadan sizde hemen üye ol aramıza katıl  ve Banko atları ve Bomba atları önceden öğrenme fırsatı yakala acele et. İlk listemiz hazırlanırken yoğun ilgi ve alakadan dolayı herkese çok teşekkür ederiz. Üye sayımız sınırlı demiştik, üye sayımızın tamamlanmasına az kaldı .Büyük kuponlar yok, birden fazla yazar tahminleri vererek kafa karıştırma yok, birden çok  puanlama yok, at takip etme sıkıntısı yok ,kumanda senin elinde şansını başkasına bırakma .Her ayın başında yayınlanan listelerimizi alarak kendi şansına güven .

[wp-svg-icons icon=”file-3″ wrap=”h3″]OCAK -2021 At listelerimizdeki kazanan yüksek ganyanlı atların listesi(Ayrıntılı görmek için tıklayınız linke tıklayınız)

Son Yazılarımız.

Yorum Yap

error: Content is protected !!