Üyelik Sözleşmesi

KULLANICI VE ÜYE SÖZLEŞMESİ – Son Güncelleme: 31.10.2020

Bu  sözleşme ,sitemizdeki hizmetlerden faydalanabilmeniz için gerekli kuralları içermektedir. Kullanıcı,Site’ye  üye olarak kullanıcı sözleşmesinin tamamını okuduğunu ,içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul beyan ve taahhüt eder .ATLİSTELERİ.COM.aşağıdaki anlaşma şartlarına uyulmadığı takdirde şahısların üyeliklerini dondurma ,iptal etme,mesajlarını silme ve düzeltme hakkını saklı tutar .

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının 27.11.2014 gün ve 29188 Sayılı mesafeli sözleşme yönetmenliğinin gereği satışlarımızda mesafeli sözleşme kuralları uygulanır .

1-Üyelik Ücreti ve Ödeme; Paket Ücretleri net olup masraflar üyeye aittir. Sitemize yapılan ödeme sitemizin yıllık masraflarını ve giderlerini karşılamak için bağış adı altında yapılan bir ödemedir.

2-Üyelik Formundaki bilgiler ;AT LİSTELERİ.COM tarafından sunulan üyelik formunu eksiksiz ve geçerli olarak dolduranlar  kendi isteğiyle üye olabilirler .Geçerli ve aktif olan  eposta adresi bildirmek zorunludur. Bilgilerin doğruluğu her üyenin kendi sorumluluğundadır.

3.SUNULAN HİZMETLER:AT LİSTELERİ.COM ,üyelerine her ayın (1)(Birinci gün)’nde internet sitesi üzerinden AYLIK AT LİSTELERİ gibi bilgileri ÜYELİK KAYDI satın alan (BİR AYLIK-İKİ AYLIK-ÜÇ AYLIK )üyelere  sunar .AT LİSTELERİ.COM sunulan hizmet çeşidini ve /veya kalitesini  azaltma veya arttırma hakkını saklı tutar üye olmuş kullanıcılar ;mesaj gönderme ,yorum ekleme ,içerik ekleme gibi AT LİSTELERİ.COM ‘un dahili sistemlerini  kullanabilirler .

a) Bütün mesaj yorum ve içerikten her üye kendisi sorumludur. saldırgan yaklaşımlar ,cevap hakkı doğurabilecek eleştiriler ve yazılar. Site yönetimini rahatsız edecek hakaret mesajları ,küfürlü mesajlar. şiddet yanlısı ,ırkçı, bağnaz hareketler  bu yaklaşımda bulunan üyeleri uyarma ve gerekirse üyeliğini iptal etme hakkı saklıdır. Üyelikler ihtarsız iptal edilir ücret iadesi söz konusu değildir.

4.ÇAYMA HAKKI :

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının 27.11.2014 gün ve 29188 Sayılı mesafeli sözleşme yönetmenliğinin gereği satışlarımızda mesafeli sözleşme kuralları uygulanır .İnternet sitemiz üzerinden satılan At listeleri Abonelik ile hizmete sunulan Aylık at listelerini elektronik ortamda anında ifa edilen dijital içerik içeren bir ürün olduğundan mesafeli sözleşme yönetmenliği (Madde-15)cayma hakkı yoktur.

5.KİMLİK BİLGİLERİ : AT LİSTELERİ.COM Üyelerinin kimlik bilgileri gizli tutulur. Ancak aşağıdaki koşulların münferiden veya toplu olarak gerçekleşmesi halinde AT LİSTELER.COM  üyesinin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

  • Resmi makamlardan üyeye yönelik bir suç duyurusu yada resmi soruşturma talebi gelmesi halinde
  • Üyenin AT LİSTELERİ.COM sistemlerinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj ve saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde
  • Yukarıda 1.madde koşullarından ötürü üyeliği iptal edilmiş bir üyenin yeniden üye olarak sözleşme ihlalini tekrarlaması halinde .

6.GİZLİLİK :Bir üyenin AT LİSTELERİ.COM’A üye olmak için verdiği her bilgi AT LİSTELERİ.COM tarafından saklanır.Üye sadece kendisinin ulaşabileceği güncelleme alanlarında .Üyelik bilgilerine değişiklik yapılabilir.

7.TELİF HAKKI :AT LİSTELERİ.COM. da bulunan bütün yazılı resimli,sesli,grafik içeren ve içermeye tablo,yazı gibi materyallerin her hakkı mahfuzdur.Bu materyalleri kopyalayarak kişisel sayfalarda yayınlamak ,pazarlamak kesinlikle yasaktır.Üyelerin üçüncü şahıs veya sitelerin içeriklerini eklemesinden AT LİSTELERİ.COM sorumlu değildir.Telif hakkı sahibi tarafından başvurulduğu takdirde .Bu içerikler silinir. Farklı bir mecrada veya sosyal medya ortamında yarış yazarlığı,yorumculuk,tahmincilik,paylaşım yapanların vs.Kendilerinin ve yakınlarının üyelikleri uyarı yapılmadan iptal edilir ve yasal işlemlere tabi tutulurlar.

8.BİLGİLERİN DOĞRULUĞU :AT LİSTELERİ.COM üyelik formuna yazılan her bilgiyi doğru olarak kabul eder .Bu bilgilerin yanlış olmasından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir teknik veya kanuni arızadan sorumlu değildir

9.HUKUKİ ŞARTNAME Yukarıdaki şartlara uyulmaması halinde doğabilecek ihtilaflarda KOCAELİ Mahkemeleri görevlidir.Bu durumlarda üyeler  mahkemen vereceği yaptırımlardan da birinci derecede sorumlu tutulacaklardır .

10.KULLANICI SÖZLEŞMESİ HAKKINDA ; AT LİSTELERİ.COM bu anlaşmanın herhangi bir maddesini bir uyarı göndererek yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir.Üye olan birey maddeleri okumuş kabul edilir.AT LİSTELERİ.COM kullanıcı sözleşmesi üzerinde yapacağı değişiklikleri önceden duyurur .Üyelerin değişikliklere itirazı halinde AT LİSTELERİ .COM üyelikleri askıya alır veya silebilir.

11.SÖZLEŞME GEÇERLİLİĞİ : AT LİSTELERİ.COM ile üyeler arasında ortaya çıkabilecek ihtilaflarda ganyan tahmin.com elektronik yayınları delil olarak kabul edilir

12.KİŞİSELLİK İLKESİ :Kullanıcı adı ve şifresi bireysel kullanım içindir ,birden fazla kişi kullanamaz Usulsüz kullanım tespit edilmesi halinde uyarı yapılmadan üyelikleri iptal olunur para iadesi yapılmaz..AT LİSTELERİ.COM aynı anda farklı bilgisayarlarda aynı kullanıcı kodunun kullanımı durumunda söz konusu üyeliği askıya alma ve/veya silme  hakkını saklı tutar .Site abonelerin her girişlerinde ip adreslerini kayıt altına almaktadır.

13.Sitemizdeki paket ücretlerdeki değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

14.18 yaşından küçükler sitemize üye olamazlar .Bu tür kullanıcıların üye olduğunu öğrenildiği durumlarda bu kişilerin üyelikleri AT LİSTELERİ.COM tarafından iptal edilir .

15. Kayıt olmakla paylaşımına izin verdiğiniz ,kişisel verileriniz, bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi ‘de açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.AT LİSTELERİ.COM yukarıdaki bilgilerin tamamının gizliliğini garanti eder.